PRO Ev Ofis Taşımacılığı Firmamız PRO Nakliyat bir PRONET Nakliyat Otomotiv İnaşşat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti Kuruluşudur.Firmamız hizmete başlamış bulunduğu 1953  yılından bu güne sizlere garantili nakliyat hizmetlerinin yanı sıra sigortalı evden eve nakliyat İstanbul hizmetini sunar. Bur da esas iştigal konumuz kesinlik ile müşteri hassasiyeti ile insanların eşyalarını ve tabi ki PRO Profesyonel taşımacılık hizmetlerinin itibarını korumaktır.
Firmamız bu gün nerdeyse istenilen bütün büyük sigorta firmaları ile çalışmaktadır. İstenilen sigorta acentesi ile görüşülüp seçim müşteriye ait olmaktadır. Sigortalı nakliyat bedeli, müşteri isteğine göre yükselip alçalabilmektedir. Sigorta kapsamında sizlere garanti verilebilmektedir.
Acenteler sizlere bilinenin aksine kırılan eşyalarınızın parasını ödemez. Yani acenteler sizlere nakliyat sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korumaz. Çünkü hiçbir sigorta firması maalesef bu gün bizlere taşıma sırasında oluşabilecek işçi hasarına karşı ödeme yapmamaktadır.
Bilinenin aksine sadece eşyalarınız ve ya yükünüz araca yüklendikten sonra , yani yolda oluşabilecek kaza , afet gibi durumlarda geçerli olacaktır. Bu yüzden sizlere uzun mesafelerde bu hizmeti Pro nakliyat sitesinde ısrar ile sunmaktayız.

pronakliyat.
pronakliyat.

 

Kasko Sigortalı Taşımacılık Nedir?

Günümüzde eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren birçok firma farklı kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Eşyaların sorunsuz şekilde taşınması ve yeni adresinize ulaştırılması konusunda profesyonel hizmet sunan nakliye firmaları ile siz de eşyalarınızı yeni adresinize kısa sürede sorun yaşamadan ulaştırabilirsiniz. Hizmet süreci boyunca kasko sigortalı evden eve nakliyat taşımacılığı ile eşyalarınızın tüm sorumluluğu taşıyıcı firmaya aittir. Kasko sigortalı taşımacılık nedir ve taşıma esnasında müşterilere ne gibi artılar sağlar?Firmamız yılların verdiği denemiyimle kaskolu taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Sigorta şirketlerinin yapmadığı sigortalama işlemini firmamız kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.Sizde detaylı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz