Çamlıca evden eve nakliyat ev ve iş yeri taşıma işlerinizde profesyonel ekibi ile her zaman yardımınıza hazırdır. Donanımlı araçları, sigorta hizmeti, nakliye sözleşmesi ve asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde bütün müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Bizlerden hizmet almak için ilk önce nakliyat talep formunu doldurmanız gerekiyor. Başvurunuz üzerine çalışanlarımız iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşabilirler. Nakliye firmamız sektörde tanınmış ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmadır. Sizlerde ayrıcalıklı hizmetlerimizin avantajlarından yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamlıca Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmeti her firmanın hakkıyla yerine getireceği bir işlem değildir. Nakliyat sektörünün en hassas olaylarından birisidir. Başarılı bir taşıma işlemi için müşteri ve firmanın ortak bir çalışma yürütmesi gerekmektedir. Ofisin sahip olduğu materyal sayısı, yeni adresin mesafesi ve ofisin çalışma sistemi göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamızın ofis taşıma işleminde önem verdiği nokta ofisin çalışma sisteminin bozulmamasıdır. Bu sayede taşınma işleminden etkilenmemesi sağlanır.

Çamlıca evden eve nakliyat
Çamlıca evden eve nakliyat

Çamlıca Ucuz Nakliyat

Ucuz nakliyat denildiği zaman akla ilk gelen kalitesiz hizmettir. Firmamız müşterilerinin bütçelerini zorlamak istemeyen bir firmadır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetleri uygun fiyata ve en kaliteli şeklide sunmaya çalışıyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti taşıma sistemlerinin en ileri noktasıdır. Bu sistem sayesinde çalışan personel sayısı azaldığı ve işlem maliyeti azaldığı için müşterilerimize daha uygun fiyat hizmetler sunuyoruz. Çamlıca evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin maddi ve manevi çıkarlarını düşünüyoruz.

Çamlıca Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat uzun mesafe, olumsuz hava koşulları ve beklenmeyen diğer nedenler ile çok dikkatli yapılması gerekir. Firmamız şehirler arası taşımacılık için ilk olarak planlama yapar. Nakliye tarihi, eşyaların yüklenmesi, hava koşulları ve yeni adrese yerleştirme planları belirlenir. Plan doğrultusunda hareket edilirse herhangi bir aksaklık ile karşılaşılmaz. Tecrübeli ve donanımlı personelimizden aldığınız bu hizmet başarılı bir şekilde tamamlanır. Çamlıca evden eve nakliyat olarak sigortalı hizmet verdiğimiz için herhangi bir sorun yaşanması durumunda müşterilerimizin zararını karşılıyoruz. Ofis taşıma hizmeti de sağlıyoruz.

Çamlıca Ev Eşyası Depolama

Yeni taşınılacak adresin hazır olmaması, eşyaların yenilenmesi ile evde yeterli alanın kalmaması, iş yerindeki çalışma ortamının genişletilmesi gibi nedenler ile depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti büyük avantajlar sağlar. Ev eşyaları herhangi bir depoda saklanamaz. Bu eşyaların zarar görmemesi için depoların belirli şartları sağlaması gerekir. Firmamızın sahip olduğu depolar, havadar, rutubetten arındılırmış, şehir merkezinde, düzenli ilaçlanan ve temizlenen mekanlardır.

Eşyalar raflı sistemlere tek tek konularak depolanır. Bu sayede zaman içerisinde kırılma ya da çökme gibi durumlar yaşanmaz. Depolama hizmeti almadan önce müşterilerimiz depolarımızı ziyaret edebilirler. Akıllarına takılan her türlü soruları sorabilirler. Eşyalarını bize teslim ettikten sonra çalışanlarımız depo resimlerini gönderir ve depolama sözleşmesini teslim ederler. Sözleşmenin bir nüshası müşterilerimize verilirken bir nüshası da şirketimizde kalır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için sözleşmenin saklanması önerilir. Çamlıca evden eve nakliyat firmamız verdiği tüm hizmetleri kayıt altına alır.

İstanbul Çamlıca Evden Eve Nakliyat

Parça eşya taşıma hizmeti evden eve nakliyat firmalarının sunduğu bir işlemdir.  Aynı araç içerisinde birden fazla müşterinin eşyasının aynı anda taşınmasına denir. Firmamız bu hizmeti vermek için özel araçlara sahiptir. Müşterilerimizin eşyalarının birbirlerine karışmaması ve belirtilen sürede teslim edilebilmesi için gereklidir. Parça eşya taşımacılığının ücretlendirilmesi farklıdır. Net ücret bilgisi almak için mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Çamlıca evden eve nakliyat firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için günün her saatinde hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman bizlere çağrı bırakabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Çamlıca 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Çamlıca 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Çamlıca 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Çamlıca 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Çamlıca Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Çamlıca Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Çamlıca Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Çamlıca nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook