Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız kurulduğu ilk gün itibari ile sektörde adından söz ettiren firmamız ile iletişime geçerek sizler de dilediğiniz adrese rahatlıkla taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Taşınma işi bilindiği üzere her daim zor ve oldukça masraflı olan bir iştir. Özellikle ev hanımlarının gözünde taşınma işi her daim büyür. Eşyaların toplanması sarılması ve paketlenmesi gibi işler zaman aldığı gibi aynı zamanda da insanları oyalar. Güvenilir ve işinde uzman bir nakliye firması ile çalışarak tüm bu sorunlara karşı ciddi anlamda kolaylık elde edebilirsiniz. Büyükçekmece bölgesinde yıllardır deneyimli personeli ile hizmetlerini yürüten firmamızı tercih ederek taşınma esnasında oluşacak birçok zorluğa karşı önlem alabilir ve eşyalarınızın paketlenmesine kadar olan birçok çalışmayı firma personellerimize yaptırabilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız şehir genelinde son derece profesyonel koşullarda taşımacılık hizmetlerini yerine getirir. Kurumsal boyutlarda hizmet veren firmamız her daim sizleri ve eşyalarınızı düşünerek bütün sürecin titizlik içerisinde tamamlanmasını sağlar. Firmamız ile iletişime geçerken küçük eşyanıza kadar her tür eşyayı firmamız personeline teslim edebilir ve sorunsuz bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Hizmetlerimiz daima sürat çerçevesinde gerçekleşir ve birçok durumda aynı gün içerisinde taşınma işlemi sonlandırılır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat
Büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Ofis Taşıma

Taşınma gereksiniminiz her ne olursa olsun bizleler iletişime geçerek her tür eşyanızın güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Hizmet yürüttüğünüz ofislerinizi taşıma ihtiyacınız olduğunda hiçbir eşyanıza zarar gelmeden bizlerden profesyonel taşınma hizmetleri alabilirsiniz. Dilediğiniz tarihte adresinize gelen personellerimize ofisinizde yer alan her türlü elektronik donanımı ve eşyayı teslim edebilir ve yeni adresinize güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece evden eve nakliyat için adresinize gelen ekiplerimiz öncelikle eşya tespiti yapar ve her bir eşyanızın kaybolmadan taşınması için paketleme hizmetini sizlere sunar. Elektronik cihazlarınızın elektrik ile bağlantısı kesildikten sonra titizlik ile bu eşyalarınızın paketlemesi yapılır ve bir plan dâhilinde bu eşyalarınız araçlarımıza yerleştirilir. Boşluk bırakmadan yapılan yerleştirme işlemi ile eşyalarınızın taşınması esnasında oluşabilecek birçok hasara karşı önceden önlem alınır. Taşınma adresinizde yeni adresinize yerleşirken de yine personellerimiz eşyalarınızı yerleştirdikten sonra elektronik cihazlarınızı çalıştırarak sizlere çalışır halde teslim ederek adresinizden ayrılır. Her konuda profesyonel hizmetlerden yararlanmak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyükçekmece Ucuz Nakliyat

Sektörde uzun yıllardır hizmetlerine devam eden Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız fiyat konusunda her daim en uygun tekliflere sahiptir. Gidilecek olan adresi ve eşya miktarınızı bize bildirerek uygun fiyatlarımızdan sizler de faydalanabilirsiniz. Her türlü eşya sigortasını yapan firmamız aracılığı ile taşınma esnasında oluşacak birçok hasara karşı da koruma altına alınır ve sadece nakliye masrafı ile taşınma hizmetlerine sahip olabilirsiniz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece genelinde profesyonel kadrosu ile uzun yıllardır etkili ve güvenli bir hizmet veren firmamız sizleri dilediğiniz noktaya en kısa süre içerisinde ulaştırmak için özenli çalışmalar yürütür. Taşınacağınız adres ister şehir içi ister şehir dışı olsun hiç tereddüt etmeden bizle ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz gün için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama

Eşya taşımacılığı kadar fazla eşyaların konulacağı depo arayışı da son zamanlarda oldukça artmaktadır. Fazla eşyalarınızı koyacak yeriniz olmadığında bizimle iletişime geçerek depolarımızdan yer ayırtabilir ve dilediğiniz kadar eşyayı burada istediğiniz süre kadar bekletebilirsiniz. Fazla eşyalarınız için ayrılan depoda eşyalarınız paketli halde bekler ve bekleme ile oluşacak birçok probleme karşı önlem alınır.

Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma

Taşınması gereken eşyalarınız ister bütün ister parça her ne şekilde olursa olsun bizimle iletişime geçerek taşımacılık hizmetini satın alabilirsiniz. Ofis taşıma ve parça eşyalar için hazırlanan özel araçlarımız ile güvenli koşullarda parça eşyalarınızı istediğiniz adreslere taşıtmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Büyükçekmece 0-a 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Büyükçekmece 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Büyükçekmece 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Büyükçekmece 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Büyükçekmece Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
BüyükçekmeceEşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Büyükçekmece Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Büyükçekmece nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook