Erenköy evden eve nakliyat firması olarak sektörde faaliyet göstermeye başladığımız günden bugüne siz değerli müşterilerimize kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız. Zor, meşakkatli ve stresli bir süreç olan taşınma sürecinde eski adresten yeni adresinize yorulmadan ve strese girmeden geçiş yapmanızı sağlıyoruz.

Nakliyat alanında uzman ve deneyimli olan personel kadromuz ile eski adresinizden yeni adresinize geçerken kapsamlı ve her detayın düşünüldüğü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Taşınma süreci yorucu, zaman alıcı ve enerji isteyen bir iştir. Özellikle çalışan kişiler için taşınmak daha yorucu ve stresli bir hale gelebilir. Bu noktada uzman personel kadromuz ile sizlere taşınma sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri üst düzey kalitede sunar.

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasında; ofis taşıma gibi kurumsal taşımacılığın yanı sıra eşya depolama, eşya paketleme, sigortalı eşya taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler vardır.

erenköy evden eve nakliyat
erenköy evden eve nakliyat

Erenköy Ofis Taşıma

Erenköy evden eve nakliyat firmamız, bireysel taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda ofis taşımacılığı gibi kurumsal hizmetler de sunar. Ofisinizin yerini değiştirmek istiyorsanız uzman, güler yüzlü ve anlayışlı personellerimiz ofisinizin tüm eşyalarını itina ile taşır.

Ofisinizin tüm mobilyaları personellerimiz tarafından özenle demonte hale getirilir ve özenle paketlenerek taşınır. Yeni adresinizde tüm ofis mobilyalarınız tekrar monte edilerek yerleştirilir. Böylece size iş yükü kalmaz. Sadece yeni adresinize taşınmak kalır.

İstanbul Erenköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyat ve ofis taşıma alanında lider firma olan firmamız, fiyatlandırma konusunda ekonomiklik ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerimize optimum seviyede fiyat teklifleri sunar. Piyasadaki birçok nakliyat firması ile karşılaştırıldığında firmamızın Erenköy evden eve nakliyat fiyatları minimum düzeydedir. Çünkü firmamızın birincil amacı firmamızın kazancı değil müşterilerimizin bizden %100 memnun ve mutlu ayrılmasıdır.

Erenköy Şehirlerarası Nakliyat

Erenköy evden eve nakliyat firmamız sadece şehir içi değil aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanına şehirlerarası nakliyat hizmeti sunar. Evinizi ya da ofisinizi bir ilden başka bir ile taşımak istiyorsanız ve profesyonel hizmet desteği almak istiyorsanız bizimle doğru adrestesiniz.

Sizin belirlediğiniz gün ve saatte personellerimiz uygun aracımız ve ekipmanlarımız ile belirttiğiniz adreste hazır olarak bekler. Önceden tüm süreci planlayan personellerimiz, olası tüm sorunlara karşı önlemler alarak tüm aksamaları önler. Böylece başka ile eşyalarınız istediğiniz saatte güvenle ve sorunsuz şekilde taşınır.

Erenköy Ev Eşyası Depolama

Evinizde ya da iş yerinizde fazla eşyalarınız varsa, eşyalarınızı kullanmıyorsanız ancak atmaya ve satmaya da kıyamıyorsanız firmamız bu konuda da sizlere eşya depolama hizmeti sunar. Temiz, güvenlik düzeyi yüksek ve kilitli eşya depolarımızda fazla olan ve saklamak için yer bulamadığınız eşyalarınız istediğiniz süre boyunca muhafaza edilir.

Beyaz eşya, mobilya ve benzeri gibi tüm ev eşyalarınızı depolarımızda güvenle saklayabilirsiniz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından özenli ve korumalı şekilde paketlenir ve depolarımızda size ayrılan bölüme düzenli şekilde konulur. Bu sayede eşyalarınız başka müşterilerimizin eşyaları ile kesinlikle karışmaz. Aynı zamanda 7/24 güvenlik sistemleri ile izlenen depolarımızda hırsızlık ve benzeri gibi durumlara karşı yüksek düzeyde önlemler alınmıştır. Yangın, sel, deprem gibi doğal afetlere karşı eşyalarınız sigortalanır ve herhangi bir doğal afet durumunda eşyalarınız zara görür ise zararınız firmamız tarafından tazmin edilir.

Erenköy Parça Eşya Taşıma

Evinizin ya da ofisinizin tüm eşyasını değil de bir kısmını taşımak ya da başka bir ilçeye ya da ile parça eşya göndermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birçok firma eşyalarınızı taşıyabilmek içn bir aracın dolması gerektiğini söylese de firmamızda böyle bir gereklilik yoktur. Parça eşyalarınızda zaman kaybı yaşanmadan ve sorunsuz şekilde en kısa sürede yerine ulaştırılır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Erenköy 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Erenköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Erenköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Erenköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Erenköy Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Erenköy Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Erenköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Erenköy nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook