Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak firmamızda farklı sektörlerde daha önceden çalışmış bilgili personellerimiz bulunmaktadır. Daha önceden nakliye alanında çalışmış olan personellerimiz ile birlikte bu sektör içerisinde kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Müşterilerimizin evlerinde kullanmış olduğu her türlü eşyanın, farklı ambalaj modelleri ile birlikte taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bu eşyalar kategorisi itibari ile elektronik ya da mobilya ise farklı paketleme adımlarından geçerek güvenli bir şekilde aracın içerisine yerleştirilmektedir. Firmamızda yapılan tüm nakliye işlemlerin müşteri memnuniyeti çerçevesinde güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden birisi olan güler yüzlü çalışma modeli, uzun yıllardan beri firmamızın lider kuruluş olmasında etkilidir.

Bahçelievler evden eve nakliyat
Bahçelievler evden eve nakliyat

Bahçelievler Ofis Taşıma

Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız İstanbul il sınırları içerisinde yer alan bir firmadır. İstanbul sınırları içerisinde olan firmamız, şehir dışı ya da şehir içi nakliyat hizmetlerimizde gereken desteği sağlamaktadır. Firmamızda devletin belirlemiş olduğu tüm yasal prosedürlere uygun bir şekilde eşya taşımacılığı işlemleri sağlanmaktadır. Bu sektör içerisinde daha önceden çalışmış olan bilgili personellerimiz konuya hâkim olduklarından dolayı süreç daha kolay bir şekilde ilerlemektedir.

Müşterilerimizin bizlerden memnun olarak ayrılabilmesi için eşya paketleme işleminden tekrar kurulum işlemine kadar tüm sürecimiz kaliteli olarak sağlanmaktadır. Eşyalarınızın adresimizden tek ücret alınmadan kaliteli bir şekilde depo alanına götürülmesi sağlanır. Bu işlem ofis taşıma işlemlerinde de geçerli olmaktadır. Günlük iş akışında sürekli kullanılan eşyaların ambalaj modelleri ile beraber taşınması sağlanır.

Bahçelievler Ucuz Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak firmamızda nakliye alanında yerinde çalışmalar sunulmaktadır. Firmamızda müşteri memnuniyeti açısından standart ve hızlı tamamlanan paketlerimiz bulunmaktadır. Ofis ve ev eşyasının taşıma işlemleri konusunda bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda, ücretlerin artış durumları oluştuğunda bile sizlere gerekli bilgilendirme sağlanmaktadır. Bizlere ulaştığınızda talep ettiğimiz nakliye paketi hakkında müşteri temsilcilerimizden doğru bilgi alabilirsiniz. Nakliye işlemlerinde sizi sürpriz bir sonuca götürmeyecek şekilde oluşan tüm değişken durumlara karşılık önlem alınmaktadır. Anlık bilgilendirme yapılarak doğru bilgiler aktarılır.

Bahçelievler Şehirler Arası Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak kurulmuş olduğumuz ilk yıllardan bu zamana kadar sadece nakliye işlemlerini sağlamaktayız. Ofis içerisinde kullanılan eşyaların kaliteli olarak taşınmasında da firmamızdan gereken desteği alabilirsiniz. Günlük nakliye olarak tanımlanan hızlı nakliye paketlerimizde sadece İstanbul içine değil İstanbul’a yakın konumlarda olan adresler için de geçerli olmaktadır. Hızlı tamamlanacak nakliye paketlerimizin ücretlendirmeleri diğer paketlere göre kıyaslama yapıldığı zaman daha yüksek olmaktadır. Yol durumu, eşyaların sayısı, aracın durumu ve diğer konular göz önüne alınarak hızlı bir şekilde nakliye işlemleri sağlanmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetinin kazanılması için firmamızda hızlı nakliye ilk zamandan beri hizmette sunulmaktadır.

Bahçelievler Ev Eşyası Depolama

Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak firmamızda evinizde kullanmış olduğunuz eşyaların depolama işlemleri sağlanmaktadır. Depo alanı içerisinde her müşterimizin eşyasının farklı alanlarda tutulması gerçekleştirilir. Eşyaların birbirine karışmaması için müşterilerimizin kimlik bilgileri ile beraber giriş yapacağı bir sistem oluşturulmuştur. Her daim müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmuş olduğu hizmetleri geliştiren firmamıza ulaşarak güncel eşya depolama ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızın depolanmasını 1 günlük 1 aylık ya da dilerseniz daha uzun bir süre şeklinde talep edebilirsiniz. Depolama alanında tutulduğu süre boyunca ücreti artış göstermektedir. Ancak kampanya dönemlerinde indirimleri takip ederek daha ucuza eşya depolama işlemini güvenle satın alabilirsiniz. İstanbul ilinde çalışmalarına devam eden firmamız müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını devam ettirir.

Bahçelievler Parça Eşya Taşıma

Firmamızdan alacağınız taşımacılık kapsamında komple ev taşımacılığı dışında parça eşyalarınız içinde hizmet alabilirsiniz. Yazlığınıza, öğrenci evine ya da kullanmadığınız eşyalarınızı işyerinizin deposuna kaldırmak istediğinizde bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ya da yeni satın aldığınız bir odanızın eşyalarını taşıtabilirsiniz. Değiştireceğiniz eşyanızı istediğiniz yere nakliyesini parça eşya taşımacılık kapsamında en uygun fiyatlara taşıtabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Bahçelievler 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Bahçelievler 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Bahçelievler 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bahçelievler 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Bahçelievler Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bahçelievler Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Bahçelievler Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Bahçelievler nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz : Instagram | Facebook