Ofis taşıma İş dünyasının kullandığı ofisler, bazen farklı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalır. Şirket politikaları gereği bu taşımanın olabildiğince hızlı ve sorunsuz olması çok önemlidir. PRO Nakliyat olarak bu alandaki ihtiyaçlarını karşılıyor ve kalitemizle beklentilerinize yüksek seviyeden cevap veriyoruz. Ofis taşıma alanındaki tecrübemiz sayesinde eşyalarınıza zarar gelmeden taşıyacağımızı garanti ediyoruz.

Ofis Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Bilindiği gibi ofislerin içerisinde yer alan eşyalar, klasik ev eşyalarından oldukça farklıdır. Bundan dolayı güvenli nakliyat prosedürlerinin burada nispeten biraz daha farklı işletiyoruz. Firmamızdan hizmet almak için bize ulaştığınızda, ilk görüşme esnasında aklınızdaki bütün soruları sorabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız, bu noktada size detaylı bilgi verecek ve aklınızdaki soru işaretlerini kaldıracaktır. Bizden hizmet almaya karar verdiğinizde, öncelikle eksperlerimiz ofisinizi ziyaret ediyor ve eşyalarınızın tam listesini çıkarıyor. Bunun güvenli ofis taşıma için çok önemli bir adım olduğunu bilmenizi isteriz. Bu liste ile eşyaların tamamına, küçük büyük ayrımı yapmadan nakliyat sigortası yapılıyor. Sigortanın haricinde ise taşımanın nasıl yapılacağı, asansör sisteminin nereye kurulacağı, eşyaların nasıl paketleneceği gibi hususlarda burada belirleniyor.

ofis-tasima
ofis-tasima

Ofiste bulunan eşyaların genel yapısının çizilmeye ve kırılmaya müsait olduğunu hepimiz biliyoruz. Buradaki eşyalar genel itibariyle mobilyalardan oluşmakta ve bu mobilyalar da uzman kişiler haricinde kesinlikle hatasız bir şekilde taşınamamaktadır. Bundan dolayı en uygun fiyatlı nakliyat yerine, en kaliteli olanı tercih etmeniz gerekiyor.

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis taşıma her şey dahil hizmetimizi tercih ettiğinizde, taşıma gününde önce ofise geliyor ve eşyaların tamamını topluyoruz. Bu aşamada ekibimizde bulunan marangozlar devreye giriyor ve mobilyaları de-monte hale getiriyor. Böylece mobilyalar, taşınmak için uygun boyutlara ulaşmış oluyor. Ayrıca bunlar, çizilmeye karşı paketlenmekte ya da etrafına balonlu naylon gibi ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Bu aşamadan sonra en hızlı nakliyat için gerekli olan adımları atıyoruz. Eğer ofisiniz ikinci kattan daha yüksek bir katta ise uygun bir noktaya asansör sistemini kuruyoruz. Bu sistem sayesinde eşyalarınız, dar merdivenlerdeki riskli yoldan değil, açık alandan direkt aracın yanına kadar indirilmektedir. Bu işlem, bütün eşyalar için yapılıyor ve böylece hem hızlı hem de güvenli nakliyat için önemli bir adım atılmış oluyor.

Ofis Taşımacılığı

Benzer işlem, yeni ofisinize eşyalar çıkarılırken de uygulanmaktadır. PRO Nakliyat olarak herhangi bir asansör değil, özel olarak geliştirilen bir asansörü kullandığımızı bilmenizi isteriz. Bu sayede eşyalarınızın asansörde zarar görmesi, imkansız hale geliyor. Ofis taşıma hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamıza telefonlarımızdan ulaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.