Güngören Evden Eve Nakliyat, taşımacılıkta profesyonel hizmet veren işletmelerin başında gelmektedir. Eşyaların taşınmasında özenli hizmet ve deneyimli personelle yapılan nakliyat tercih edilme nedenlerimizin başında gelir. Ev eşyaları, çok farklı ürün gruplarından meydana gelir. Cam eşyalar, salon bitkileri, kırılacak süs eşyaları ile beyaz eşyalar özenle taşınması gereken eşya gruplarıdır. Birbirinden farklı olan bu eşya grupları usullerine uygun olarak taşınmak zorundadır.

Evden eve eşya taşımacılığında tecrübeli firmalardan hizmet alınması son derece önem taşımaktadır. Eşyaları taşırken gerekli alet ve taşıma teçhizatı firmamızda yeterli düzeyde olup, taşıma elemanlarımız tecrübe sahibi kişilerden oluşur.

Güngören Ofis Taşıma

Güngören Evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığında da aranan firmaların başında gelmektedir. Ofis taşımacılığının ev eşyası taşımaya nazaran çok daha zor tarafları bulunur. Ofis eşyalarının maddi açıdan değeri çok daha büyük olduğu için bu konuda son derece dikkatli davranmak gerekir. Bilgisayar gibi elektronik aletler, özel kutular içerisinde taşınmak zorundadır.

Evrakların da eksiksiz ve özenle taşınması gerekir. Ofis içerisinde bulunan bazı dolapların sökülüp yeni ofislerde takılması da gerekebilecek durumlardır. Bu dolapların monte ve demonte işlerini de firmamız yapacaktır. Marangozluk hizmeti gereken durumlar, taşınmalarda mutlaka söz konusu olmaktadır. Firmamızın elemanları marangozluk ve elektrikle ilgili işlerden de anlamaktadır. Böyle zamanlarda firmamızdan hizmet alınması önerilmektedir.

Güngören evden eve nakliyat
güngören evden eve nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat, hızlı ve güvenilir hizmet sunarken, ucuz nakliyat hizmeti de vermektedir. Eşya taşımacılığında hızlı taşımacılık kadar emniyetli taşımacılık ta önem taşımaktadır. Güngören evden eve nakliyat firmamız ev ve ofis eşyalarını taşırken, gereken özeni gösterir. Taşınma öncesi eşyaların sigortalanması da güvenceli yaklaşımlar içerisindedir. Firmamız güvenilir eşya taşımacılığı yapan, eşyaları değerinde sigortalayan kuruluşların başında gelmektedir.

Şirketimizin fiyat politikası, mesafe ve eşyaların taşınacağı yerin konumuna göre değişim göstermektedir. Eşya taşımacılığında bazı adreslerden eşya taşımak zor olacaktır. Yüksek katlar, plaza ofisleri ve dar iş hanı girişleri için özel makinelere ihtiyaç duyulur. Firmamız asansörlü teçhizat sistemleri ile en zor yerlerden bile kolaylıkla eşya taşımacılığı yapmaktadır.

Güngören Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyatta önem verilmesi gereken konuların başında, eşyaların sağlam koliler ile taşınması gelir. Eşyaların darbeye karşı korunaklı olan ve yeni kolilerle taşınması, uzak mesafe taşımacılığında güvenilir yaklaşımlardandır. Firmamız bu konuda son derece dikkatli olup, eşyaları nakliye kamyonuna doğru şekilde yerleştirecektir. Nakliye kamyonlarımız yeterli büyüklükte olup, eşyaların yerleştirilmesinde gereken özen gösterilmektedir.

Nakliye araçlarımızın süspansiyon bakımları yapılmış olup, araçlar sarsıntıya karşı korunaklı hale getirilmiştir. Bu durum eşyaların yol boyunca sarsılıp, eşyaların hasar alma riskini ortadan kaldıracaktır. Araç şoförlerimiz, deneyimli ve alanında bilgili kişilerdir.

Güngören Ev Eşyası Depolama

Taşınma sonrasında sığmayan eşyaların depolanması önemli sorunlar arasındadır. Güvenilir ve sağlıklı ortamlarda depolanan ev ve ofis eşyaları daha sonra tekrar kullanılabilecektir. Depolarımız, düzenli aralıklarla temizlenen ve haşerelere karşı ilaçlanan alanlardır.

Güvenlik kameraları ile 7/24 emniyeti sağlanan depolarımız, eşyaların güvenle saklanacağı alanlardır. Depolarda aranan şartlardan birisi de fiziki açıdan yeterli alana sahip olmalarıdır. Eşyaların düzenli şekilde belli aralıklarla konulması, geniş depolarımızda mümkün olmaktadır.

Güngören Parça Eşyası Taşıma

Eşyaların taşınmasında dikkat ve özen gösteren firmamız, her büyüklükte ve miktarda eşyayı sorunsuzca taşımaktadır. Parça şeklinde eşya taşımacılığı hizmetini de firmamız profesyonel şekilde verecektir. Her eşya miktarına uygun taşıma kapasiteli araçlarımız, eşyaları en kısa sürede nakledecektir. Kurumsal yaklaşımlarımız söz konusudur. Profesyonel taşımacılık ve huzurlu nakliyat süreci için işletmemizin hizmetlerinden istifade edilmesi tavsiye edilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Güngören 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Güngören 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Güngören 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Güngören 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Güngören Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Güngören Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9000 ₺  1.200 ₺
Güngören Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Güngören nakliyat fiyatları listesi

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook