Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız, uzun bir zamandan beri sadece evden eve nakliyat çalışmaları sağlamaktadır. Firmamızda daha önceden görev almış olan tüm personellerimiz sektöründe çalışmış olduğu için bu konuda bilgi birikime sahip olmaktadır. Firmamızda hızlı nakliye paketlerimiz ve standart olarak tamamlanan 2 farklı nakliye seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Nakliye paketlerimizi kurumsal müşterilerimiz ya da bireysel müşterilerimiz güvenerek tercih edebilmektedir. Kurulmuş olduğumuz ilk yıllardan bu zamana kadar sadece nakliye alanında çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere yapmış olduğu geri dönüşümler sayesinde daha hızlı bir hizmet modeli sağlamaktayız. İstanbul il sınırları içerisinde merkez ofisimiz bulunduğu için bize her an gelip konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bahçeşehir evden eve nakliyat
Bahçeşehir evden eve nakliyat

Bahçeşehir Ofis Taşıma

Bahçeşehir evden eve nakliyat firması olarak ev nakliyesi gibi ofis nakliyesi işlemlerine de destek sağlamaktayız. Firmamızda kaliteli ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunulan hizmetlerden birisi olan ofis taşıma işlemin de ofis içerisinde kullanılmakta olan her türlü bilgisayar cihazlarının özel bir ambalaj ile paketlemesi sağlanır.

Paketleme esnasında tüm adımlar hızlı bir şekilde yapılır ve olası bir kaza anında müşterilerimize hemen anında bilgi verilir. Ancak müşterilerimizin adresinde paketleme işlemi yapılacağı zaman alanın büyüklüğü kontrol edilmelidir. Alan küçük ise bu eşyalar direkt olarak depolama alanına getirilmektedir. Sizde ofisiniz içerisinde kullanmış olduğunuz her türlü elektronik eşyanın güvenerek taşınabilmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bahçeşehir Ucuz Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız ucuz bir nakliye sistemi sağlamaktadır. Piyasada yer alan nakliye fiyatlarının daha altında bir ücret ile birlikte parça eşya taşıma ve bir ofis halinde bulunan eşyaların taşınmasına gerçekleştirir. Aynı zamanda evden eve nakliye işlemlerinde de firmamızdan güvenerek bu hizmeti satın alabilirsiniz. Nakliye işlemlerinde ücret konusunda firmamız gereken indirim ve kampanyalar ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlayan bir firma olmaktadır. Müşterilerimize bilgi verilmesi amacıyla nakliye konusunda ücretin artış göstermesine neden olan birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden ilki mesafedir.

Bahçeşehir Şehirlerarası Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız da şehirlerarasında taşımacılık işlemlerinde sağlanmaktadır. Firmamızın kurulmuş olduğu İstanbul merkez ofisinin dışında her noktaya kaliteli olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Her birisi alanında uzman olan ekip kadromuz daha önceden bu sektör içerisinde çalışmıştır bu nedenden dolayı süreç daha kolay bir şekilde ilerlemektedir. Personellerimizin belirli zamanlarda eğitimleri de gerçekleştirilir.

Eğitim takviminde araç bakımları, personel eğitimleri ve diğer konular hakkında eğitimler düzenlenmektedir. Çalışmalarına devam ederken kurumsal bir firma olma yönünde ilerleyen firmamızda teknolojik desteği kullanarak da çalışmaları geliştirme sürecindeyiz. Şehir dışında teslimat yapılacak adresler için belirli bir mesafenin üzerinde yol alınması durumunda taşıma ücreti artış göstermektedir.

Bahçeşehir Ev Eşyası Depolama

Daha sonra kullanırım, yazlığa götürürüm gibi nedenlerle ya da bir süreliğine evinizi boşaltmak zorunda kaldığınız durumlarda bu eşyalarınız firmamız tarafından itina ile özel depolarımızda sizin adınıza saklanır. Size ayrılan alanda eşyalarınız özenle sarılmış şekilde ve üzerine etiketi vurulmuş şekli ile sizin gelmenizi bekler.

Bahçeşehir Parça Eşya Taşıma

Bahçeşehir evden eve nakliyat firması olarak firmamızdan bir ev bazında taşıma işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra ofis içerisinde kullanılan eşyalarının hepsinin ya da adet bazında taşıma işlemlerini sağlanabilmektedir. Müşterilerimiz sadece belirli bir eşyanın taşınması konusunda da bize taleplerini iletebilmektedir. Bu noktada parça eşya taşıma hizmetimiz devreye girmektedir.

Eşyaların sadece adet olarak taşıma işlemi taşıma ücretinin azalmasına etki eder. Parça eşya taşıma işlemine örnek olarak çok büyük boyutlu ev eşyasının ya da müzik aletlerinin taşınması verilebilir. Nakliye paketleme işlemleri de çok detaylı bir şekilde sağlanmaktadır. Eşyaların başına herhangi bir olumsuz durumun gelmemesi adına firmamızda sigortalı bir taşıma modeli ile taşımacılık sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Bahçeşehir 0-a 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Bahçeşehir 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Bahçeşehir 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bahçeşehir 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Bahçeşehir Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bahçeşehir Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Bahçeşehir Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Bahçeşehir nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz : Instagram | Facebook