Firmamız 1953 yılından bugüne Nakliyat,Depolama,Lojistik alanında bir çok hizmet vermektedir.PRO Nakliyat bir PRONET kuruluşudur..Uzun yıllar sektörde verdiğimiz kaliteli Evden Eve Nakliyat hizmeti sayesinde sizinde memnuniyetiniz ve tavsiyeleriniz ışığında büyüyen PRO NAKLİYAT markası Türk Patent Enstitüsü onayıyla tüm marka hakları koruma altına alınmıştır. PRO ismini ve markasını kullanarak sizleri PROFESYONEL TAŞIMACILIK FİRMASI konusunda yanıltmaya çalışan firmalardan uzak durunuz.

Profesyonel Taşımacılık

Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisden ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

pronakliyat.
pronakliyat.

PRO Nakliyat Kimdir?

1953 yılında Merhum dedemiz Cem Uygar tarafında İstanbul Ataşehir de kurulmuştur.1953 yılından bu zamana kadar nakliye sektöründe faaliyet sunmaktayız. Küçük bir kamyonla başlayarak zaman içerisinde sektörde söz sahibi şirketlerden birisi olmuş bulunmaktayız. Geçmişten bu günü büyüme ve gelişme aşamalarına büyük destek sağlayarak bu günlere gelmiş bulunmaktayız.

Teknoloji ve hizmet sektöründeki yenilikleri firmamıza entegre ederek hizmet kalitemizi Avrupa standartlarına yükseltmiş bulunmaktayız. Modern araç ve birinci sınıf ambalaj ve paketleme ürünleri ile müşterilerimize en iyi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. İnterneti ve sosyal medya platformlarını en etkin biçimde kullanarak siz değerli yurttaşlarımızı güvenle istedikleri adrese taşımaya çalışmaktayız.