Bakırköy evden eve nakliyat firmaları arasında bulunan firmamızda uzun süreden beri aynı işlemi yapan personellerimiz bulunmaktadır. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde sunmuş olduğumuz nakliye çalışmalarını sürekli olarak geliştirmekteyiz. Nakliye işlemlerini sağlarken müşterilerimizin memnun olarak ayrılması firmamızın hedef aldığı konulardan birisi olmaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından firmamızda iki türlü nakliyat paketi bulunmaktadır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Hızlı tamamlanan ve standart olarak özelliklere sahip olan nakliye paketlerimiz sayesinde uzun bir süreli olarak bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın ücretsiz olarak adresinizden alınıp yeni adresinize ücretsiz olarak kurulma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada firmamızdan güvenerek bu hizmeti tercih edebilmek için mesai saatlerimiz içerisinde bizlere arama sağlayabilirsiniz.

Bakırköy evden eve nakliyat
Bakırköy evden eve nakliyat

Bakırköy Ofis Taşıma

Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak ofis içerisinde kullanılan eşyaların taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşımacılığı hizmetinde standart özelliklere sahip olan ambalaj modelleri sadece ev nakliye işleminde kullanılmaktadır. Ofis içerisinde kullanılmakta olan eşyaların daha güvenilir bir şekilde taşıma işlemlerinin sağlanması gerekir. Bu anlamda firmamızda güvenli bir taşıma modeli ile birlikte eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. Ofis içerisinde kullanılmakta olan bilgisayar ve diğer ekipmanların taşınabilmesi için kalın bir ambalaj modeli kullanılır. Bu ambalaj modeli ile birlikte sıkı bir şekilde paketlemesi yapılarak aracın içerisinde konum değiştirmesi durumları engellenir.

Bakırköy Ucuz Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak firmamızda indirimli bir şekilde taşımacılık işlemleri sağlanır. Firmamızda bireysel ya da kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı paketlerimiz bulunmaktadır. Bizlere mesai saatlerimiz içerisinde telefon ile ulaşım sağlayarak konu hakkında bilgi öğrenebilirsiniz. Sizlere güncel artış gösteren nakliye paketleri hakkında da bilgilendirme yapılmaktadır.

Nakliye paketlerimizde indirimli olan paketleri tercih edebilmek için randevunuzu en az 1 ay öncesinde belirlemeniz tavsiye edilir. Hızlı bir şekilde eşyalarınızın taşınması için firmamızdan güvenli bir şekilde standart paketleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda indirimli ve ödeme noktasında farklı seçenekteler sunduğumuz için müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olmaktayız.

Bakırköy Şehirler Arası Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak nakliye firmamızda daha önceden çalışmış bilgili personellerimiz bulunmaktadır. Firmamızda uzun zamandan beri çalışan personellerimiz sayesinde müşterilerimiz ile birlikte kaliteli diyaloglar kurulmaktadır. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirmiş olduğumuz çalışmalardan birisi de teknolojik destek ile beraber iş akışının sürdürülmesidir. Tüm personellerimiz merkez ofiste çalışan arkadaşlar da dâhil olmak üzere aynı sistem üzerinden çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu kullanılan tek bir sistem sayesinde, müşterilerimizin tüm bilgileri ve herhangi bir güncelleme durumunda tüm çalışanlar bu güncellemeyi görebilmektedir.

Bakırköy Ev Eşyası Depolama

Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınız, evden alınarak güvenilir bir şekilde depo alanına getirilmesi sağlanır. Eşyaların adres üzerinden ücretsiz bir şekilde paketlenebilmesi için teklif paketinde bu durumu ayrıca belirtmeniz tavsiye edilmektedir. Bunun dışında bu hizmeti ek olarak tercih eden müşterilerimize bulunmaktadır. Eşyalarınızın depolama alanı içerisine herhangi bir şekilde kaybolması ya da kırılması gibi durumlar söz konusu olmamaktadır.

Bakırköy Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızın adresten alınıp, varış noktasına kadar olan tüm süreçte personellerimiz dikkatli bir şekilde işlem sağlamaktadır. Eşyalarınıza herhangi bir olumsuz durumun gelmemesi adına gerekli güvenlik önlemleri alınır ve ardından taşıma işlemleri sağlanır.

Firmamızın depolama alanı 7/24 kamera sistemleri ile birlikte izlenmektedir. Firmamızda sunmuş olduğumuz kaliteli parça eşya taşıma paketleri hakkında bilgi alabilmek için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızın istediğiniz yerden istediğiniz yere parçalar halinde en uygun fiyatlara taşıtabilirsiniz. Şehir içi ya da şehirler arası mesafelerde en kaliteli şekilde parça eşya taşıması firmamız tarafından itina ile verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Bakırköy 0-a 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Bakırköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Bakırköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bakırköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Bakırköy Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bakırköy Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Bakırköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Bakırköy nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz : Instagram | Facebook