Fatih evden eve nakliyat işleri günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri haline gelmiştir. Nakliyat firmalarına çok iş düşen bu hizmette, kalabalık ve yoğun yaşamın hüküm sürdüğü İstanbul ili en büyük çalışma alanlarını doğurur. Fatih Evden Eve Nakliyat firması olarak bölgemizde hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Alanında profesyonel olan her bir çalışanımız ile tüm nakliyat işlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız.

İstanbul Fatih Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, zamanımızın taşınma süreçlerinde en çok gereksinim duyulan işleri kapsar. Firmamız olarak taşınma süreçlerinde sizlere en kaliteli işçilik garantisini sunar ve işlerinizi en kısa sürede bitirerek, teslimini sağlarız. Firma çalışanlarımızın her biri kendi alanlarında eğitimli ve donanımlı kişilerden oluşur. Bu süreçte en çok gerek duyulan güven ise firmamız için en önemli olgulardan biridir.

Evden eve taşınma süreci öncesi firmamızla anlaşmanız durumunda, öncesinde alanında uzman bir çalışanımız evinize gelerek eşyaların sayısı ve miktarını rapor ederek firmamıza iletir. Ayrıca taşınma günü gerekli olacak araç boyutu, taşımanın ücreti ve sigorta işlemleri gibi süreçler de çalışanımız tarafından yürütülür. Ardından taşınma günü çalışanlarımız istediğiniz saatlerde evinize gelerek taşınma işini başlatır. Her biri özenle de monte edilmiş ve paketlenmiş eşyalarınızı nakliyat aracına taşır, ardından yeni adreslerinizde de eşyalarınızın en güvenilir yöntemlerle evlerinize teslim eder.

fatih evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat

Fatih Ofis Taşıma

Yoğun bir iş temposunun hâkim olduğu İstanbul’da, ofis taşımacılığı da sürekli gerekebilen hizmetlerden biridir. Fatih ofis taşıma firması olarak ofis taşımacılığı işlerinde de sizlere en kaliteli ve en uygun taşıma garantisini sunuyoruz. Ev taşımacılığı kadar dikkatli ve titiz yürüttüğümüz bu işlem, yeni ofisinize en kısa sürede yerleşmenizi ve iş kayıplarının önüne geçmenizi sağlamak için en pratik ve en hızlı şekilde çalışanlarımız tarafından yürütülür. Ofisinizde bulunan tüm mobilya ve özel dosyalarınız gibi eşyalarınız özenle paketlenir ve taşınır.

Fatih Ucuz Nakliyat

Firmamız olarak kendimize belirlediğimiz en yüksek memnuniyet politikası için en uygun fiyatları da hizmetinize sunuyoruz. Çalışanlarımızın emeğinden fazlasını talep etmediğimiz her türlü hizmetimizde, sizlere hem kaliteyi hem de güvenirliği temin ediyoruz. Bölgesinde hem en kaliteli hem de en uygun fiyatlı bir firma olarak yılların verdiği tecrübe ile sizler için neredeyse tüm işlemlerimizde sigortalı taşımacılık şansını sunarak eşyalarınızın güvenliğinin de garanti altına alınmasını sağlıyoruz.

Şehirler Arası Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat firmamız olarak şehir içi yürüttüğümüz taşıma işlemlerinizi, şehirler arası olarak sizlere sunuyoruz. Her türlü taşıma ve nakliyat işleriniz için sunduğumuz şehirler arası bu hizmette, sigorta kapsamında eşyalarınızı taşıyoruz. En teknolojik donanımlara sahip araçlarımızla yaptığımız bu taşımacılıkta, alanında uzman ve deneyimli şoförlerimiz de sizlere eşlik etmektedir.

Fatih Ev Eşyası Depolama

İster ani gelişen bir durumda, isterseniz de planlı olarak gelişen durumlarda tüm ev eşyalarınızı sizler için depolarımızda saklıyor ve koruyoruz. 7/24 güvenlik tedbirleri alınmış depolarımızda, gerekli hijyen tedbirlerini de sağlıyor ve periyodik olarak havalandırma işlemi uyguluyoruz. Fatih Evden Eve Nakliyat firması olarak bize olan güveninizi asla boşa çıkarmayarak, eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz ilk gün gibi sizlere sunuyoruz. Ambalaj ve paketleme hususunda gerekli tedbirleri de alarak, beklenmedik olumsuzlukların öncesinden önüne geçiyoruz.

Fatih Parça Eşya Taşıma

Sadece bir odanızı, mobilya grubunuzu ya da çeyizlerinizi taşımanız gerektiğinde, Fatih evden eve nakliyat firmamız sizlere en uygun fiyatlarla bu hizmeti sunar. İçleri bölmeli araçlarımız ile en hızlı şekilde teslimatlarını sağladığımız parça eşyalarınızı sigortalı olarak taşırız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Fatih 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Fatih 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Fatih 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Fatih 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Fatih Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Fatih Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Fatih Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Fatih nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook