Asansörlü PRO evden eve nakliyat için eşyaların uygun boyutlara getirilmesi çok önemlidir. Bu noktada ekibimizde bulunan marangoz ustası, mobilyalarınızı demonte hale getirmekte ve böylece kapılardan rahatlıkla geçmesini ve asansör sistemine sığmasını sağlıyor.

Geçmişte ev eşyalarının taşımasının merkezinde beden kuvveti vardı. Firmaların bünyesinde bulunan personeller, eşyaları araçların içine kadar taşır ve daha sonra burada eşyalar araçlara yerleştirilirdi. Fakat zamanla evlerin yerlerini apartman daireleri aldı. Öyle ki bazen 20.kattaki dairenin taşınması yapıldı. Bu noktada personellerin eşyaları dar ve uzun merdivenlerden indirmesi son derece zor ve güvenli nakliyat prosedürü açısından da oldukça riskliydi. Bu aşamada teknoloji imdadımıza yetişti ve asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vermemizin önünü aştı.

Teknolojinin geldiği nokta sayesinde, evden eve nakliyat geçmiştekinden çok daha farklı bir şekilde yapılmaktadır. PRO Nakliyat, teknolojinin sunmuş olduğu imkanları sonuna kadar kullanmakta ve sizlere daha kaliteli hizmet vermektedir. Bu imkanlardan birisi sayesinde firma olarak uzun zamandır asansörlü evden eve nakliyat hizmetini veriyoruz. Bu hizmet ile eşyalarınız daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmış oluyor.

Asansörlü Taşıma Nedir?

Öncelikle burada bahsedilen asansörün, apartman binalarının içinde olan asansör olmadığını söylememiz gerekiyor. Bu asansör sistemleri, özel olarak geliştirilmiş olup, temel hedefi eşya taşımacılığını daha kolay bir hale getirmektir. Bundan dolayı da diğerleri ile karıştırılmaması gerekiyor.

Firmamız tarafından kullanılan söz konusu sistemler, evinizin uygun olan bir balkonuna ya da geniş bir penceresine sabitlendikten sonra çalışmaya başlamaktadır. Sadece bu iş için geliştirilmiş olup, son derece güvenlidir. Eşyalarınızı uygun bir şekilde paketleyip, ambalajladıktan sonra asansöre yüklüyoruz ve en aşağıya sadece birkaç dakikada indiriyoruz. Bu teknoloji, en hızlı nakliyat firması olmamızda çok önemli bir rolü yerine getiriyor.

pronakliyat
pronakliyat

Asansörlü Taşımacılık Güvenli Mi?

Asansörlü taşımacılığın güvenlik riskleri oluşturup oluşturmadığını herkes gibi siz de merak ediyorsunuzdur. Yukarıda da defalarca söylediğimiz gibi bu sistem, sadece güvenli ve hızlı evden eve nakliyat için geliştirildi. Bundan dolayı eşyalar için son derece uygundur.

Eşyalar asansöre yüklendikten sonra sabitleme kayışı ile bağlanmakta ve asansör kasası içinde kaymasının önüne geçilmektedir. Bu tür güvenlik önlemleri sayesinde asansörlü evden eve nakliyat sırasında en ufak bir sorun yaşanmadığını söyleyebiliriz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyatın Avantajları

Bu sistemlerin taşımacılıkta kullanılmasının çok farklı avantajları vardır. Söz konusu avantajların başında güvenlik gelir. Güvenli evden eve nakliyat için kullanılan asansörler, eşyaların merdiven aralarından taşınmasının önüne geçer. Daha önce sağa sola çarparak indirilen eşyalar, bu sistem sayesinde hiçbir yere çarpmadan direkt olarak aşağı indirilir.

En hızlı ev taşıması için de çok büyük bir role sahiptir. Geçmişte uzun merdivenlerden eşya taşıması hem zaman alıyor, hem de personellerin yorulmasına neden oluyordu. Fakat asansörlü evden eve nakliyat sayesinde bu olumsuzluklar yaşanmamakta ve işlem olabilen en kısa sürede tamamlanmaktadır.