Avcılar evden eve nakliyat: Eşyalarınızın bulunduğu yerden başka bir yere taşınma işlemine nakliyat denmektedir. Bulunduğumuz yerden bazı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalırız bu nedenler, tayin işlemleri, ev alma durumları, ev sahibi ile geçinememe, oturduğunuz yerden daha uygun bir fiyata başka bir ev bulma gibi nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalırız. Taşınma işleri de oldukça güç gerektiren zahmetli bir iştir fakat Avcılar evden eve nakliyat firması sayesinde taşınma işleriniz güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Evinizde bulunan mobilya türü olan eşyalardan salon takımları, oturma grupları, çocuk odası takımları, yatak odası takımları, beyaz eşyalardan ise çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, buzdolabı gibi eşyaların taşınması yapılmaktadır.

avcılar evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Ofis Taşıma Tecrübesi 

Avcılar evden eve nakliyat firmamız ofis eşyalarının nakliyatında da hizmet vermektedir. Evden eve taşımacılıktan farklı olarak ofis taşımacılığı özen ve gayret gerektiren bir iştir. Ofis taşımacılığı bulunduğunuz iş yeri mekânından başka bir mekâna işyerinizi taşıma işlemidir.

Firmamız tarafından verilen bu hizmette ofis taşımacılığı müşteri memnuniyeti esaslı olarak hizmet vermektedir. Ofis eşyaları olan, çalışma masaları, yönetici masaları, koltuklar, dolaplar, elektronik eşyalardan bilgisayar, fotokopi makineleri, projektörler uzman ekibimiz tarafından sökülerek özel ambalajlar ile paketlenip firmamız tarafından tahsis edilen araca yüklenerek yola çıkar. İstenilen adrese güvenle teslimatı yapılan eşyalarınızın montaj işlemi sağlanarak kurulur. Böylece ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız işini hakkıyla yapmıştır.

İstanbul Avcılar Evden Eve Nakliyat

İş imkânı dolayısıyla ya da çeşitli sebeplerden dolayı bulunduğumuz şehirden taşınmak zorunda kalırız. Firmamız tarafından verilen şehirler arası hizmet imkânı ile eşyalarınızın şehir dışına nakliyatını sağlamaktayız. Güvenle emanet ettiğiniz eşyalarınız özel koruma ambalajları ile sarılarak kırılma ve çizilme darbelerine karşı korunmaktadır. İçi halı ile kaplı olan araçlarda nakliyat işlemi gerçekleştirilerek eşyalarınızın kırılma riskini sıfıra indirerek nakliyat işlemi yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınızı maddi veya manevi hiçbir hasar gelmeyecektir.

Avcılar Ucuz Nakliyat İmkânı 

Evden eve taşımacılık hizmeti ya da ofis taşımacılığı hizmeti veren birçok firma bu alanda hizmet vermektedir. Fakat gerçekleştirdikleri nakliyat işlemi tabiri caizse merdiven altı firmalar tarafından, uçuk fiyatlarla gerçekleştirilip hiçbir özen gösterilmemektedir. Bu gibi firmalardan alacağınız hizmette maddi manevi zarar görürsünüz. Bu yüzden firmamız olarak en iyi hizmeti %100 uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmaktayız. Uygun fiyat garantisinin yanında güvenilir ekip ve çalışanları ile hizmet veren firmamız işinde oldukça başarılıdır.

Avcılar Ev Eşyası Depolama Kapasitesi 

Eşyalarınızın belirli bir süreliğine başka bir yerde kalmasını sağlayan ev eşyası depolama firmamız, depolama alanında oldukça güvenilir hizmet vermektedir. İstenilen süre zarfına kadar kalan eşyalarınızın güvenliği özel kamera sistemleri ile yapılmaktadır. Ev değiştirme, yada fazla eşyalarınızın ortada kalmaması için verilen bu hizmet, istenilen gün ve tarihe kadar güvenle korunmaktadır.

Avcılar Parça Eşya Taşıma 

Parça eşya taşıma, ikinci el eşya alım satımında, çeyizlik eşyaların taşınmasında, öğrencilerin eşyalarının taşınmasında, kısacası az olan eşyaların taşınmasında parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Bu sayede evden eve nakliyat fiyatına değil de daha uygun fiyata eşyalarınızı taşımış olacaksınız. Böylelikle istenilen gün ve saatte eşyalarınız kapınıza teslim edilmiş olacaktır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması 

Firmamız tarafından verilen evden eve nakliyat hizmeti ile alanında uzman ve güvenilir ekiplerle çalışmaktayız. Avcılar evden eve nakliyat firması adı altında hizmet vererek nakliyat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile yapacağınız ön görüşme sırasında eşyalarınızın çokluğu belirlenerek uygun araç tahsisatı yapılacaktır. Firmamız bu alanda hizmet verdiği için araçları nakliyat işlemine oldukça uygundur ve eşyalarınız yeni taşınacağınız adrese teslim edilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Avcılar 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Avcılar 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Avcılar 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Avcılar 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Avcılar Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Avcılar Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Avcılar Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Avcılar nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz : Instagram | Facebook