Florya evden eve nakliyat işleri günümüzde çok kullanılan bir hizmettir. Pek çok sebeple şehir içi ya da şehirlerarası olarak taşınması gereken insanların ilk araştırmaları nakliyat firmaları üzerine olmaktadır. Bu süreçte en kaliteli firma hangisi diye araştırma yaparken karşınıza ilk çıkan Florya evden eve nakliyat firmamız, nakliyat işlerine yıllarını vermiş, alanında uzman ve deneyimli bir firma olarak sizlere yardım etmeye hazırdır.

Florya Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık, nakliyat hizmetlerinde en çok rağbet gören işlemdir. Neredeyse her gün onlarca kişi farklı evlere taşınmak için firmamıza başvurur. Sizler için can sıkıcı ve stresli olan bu süreçte, bizler taşımacılık konusunda olan deneyim ve kalitemiz ile sizlerin içini rahatlatmakla yükümlüyüz. Evden eve taşımacılık işlerinde alanında profesyonel firma çalışanlarımız tüm eşyalarınız için gerekli güvenlik önlemlerini alarak taşıma hizmetini sunar. Ambalaj ve paketleme konusuna özel bir hassasiyet gösteren çalışanlarımız, herhangi bir çarpma ya da sürtme sonucu eşyalarınızın hasar almadan sizlere teslimi için bu adımda dikkatli olur.

De monte ve paket işlemleri ardından nakliyat aracına yüklenen eşyalarınız yeni adrese varıldığında, firma çalışanlarımız eşyalarınızı taşıdıktan sonra, de montesi sağlanmış eşyaların talepleriniz doğrultusunda istediğiniz alanlara montajını sağlar. Eşyalarınız sözleşmeli ve sigortalı olarak taşındığı için, herhangi bir hasar oluşması durumunda firmamızdan hak talep etme şansınız olduğu için mağduriyet yaşamanızın da önüne geçilir.

florya evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat

Florya Ofis Taşıma

Firmamız olarak en çok hizmet verdiğimiz bir diğer iş ise ofis taşımacılığıdır. İstanbul gibi büyük bir şehirde, trafik ve yoğunluk gibi sebeplerle insanlar ofislerini daha uygun muhitlere taşımak ister. Bu süreçte Florya evden eve nakliyat firmamıza başvurduğunuz takdirde, sizler için ofis eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşırız. Ofis taşımacılığı da ev taşımacılığı kadar detaylı çalışma gerektiren bir alandır. Ofis mobilyaları ve özel evrakları içeren bu taşımacılıkta, sizlerin talepleri doğrultusunda çalışmaktayız. Evraklarınızı ve dosyalarınızı kendiniz paketlemek istemeniz halinde bizler sadece mobilya ve kasa gibi ofis eşyalarınızın de montesini sağlar ve paketlemesini yaparak yeni adreslere taşırız.

Florya Ucuz Nakliyat

Pek çok firmanın sunduğu aşırı ücretler sizleri nakliyat firmalarından soğutsa da, bizler firmamız olarak bu konuda en uygun fiyatlandırma politikası ile hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını talep ettiğimiz hizmetlerimizde, sizden fazlasını bekleyerek ne sizleri ne de cebinizi üzüyoruz.

İstanbul Florya Evden Eve Nakliyat

İstanbul içinde çok fazla şehir içi taşınma durumları söz konusu olsa da, İstanbul’dan uzaklaşmak isteyen pek çok insan da yine firmamızla çalışmak ister. Kalabalığın ve trafiğin yanı sıra her türlü gürültünün de hakim olduğu bu şehirden insanlar belli bir süre sonra kaçmak istiyor. Bu durumda şehirlerarası taşımacılık hizmetimizle eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetimizin bir ayağı olan bu süreçte, aynı işlemler yapılarak sizler için en uygun fiyatlara taşıma sağlıyoruz.

Florya Ev Eşyası Depolama

Pek çok sebepten dolayı eşyalarınızın belli bir süre depolanmasına ihtiyaç duymanız halinde, firmamız bu hizmeti sizlere sunuyor. Tüm havalandırma ve ilaçlama koşullarına dikkat edilen depolarımız, 7/24 güvenlik kameraları ile izlenerek güvenliği de sağlanıyor. Her türlü eşyanız için istediğiniz süre boyunca depolama yapıyor ve istediğiniz zaman size teslimatını sağlıyoruz.

Florya Parça Eşya Taşıma

Firmamız parça eşyalarınızı en uygun fiyatlarla taşır. Bu süreçte kullanılan araçlarımız yeterli boyutlarda ve bölmeli yapısıyla hizmet verir. Florya evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın en güvenilir ve en hızlı şekilde sizlere teslimini sağlamak için çabalarız. Sigortalı olarak taşıdığımız parça eşyalarınız da hasarsız ve kayıpsız bir şekilde sizlere teslim edilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Florya 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Florya 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Florya 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Florya 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Florya Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Florya Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Florya Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Florya nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook