Bağcılar evden eve nakliyat, evden eve nakliyatta arana işletmelerin başında gelmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli esnasında dikkat ve özen son derece önem taşımaktadır. Eşya taşımacılığında dayanıklı koli temin edilmesi ve her eşyayı usulüne uygun şekilde taşımak oldukça önem taşımaktadır. Firmamız eşya taşımacılığında her türlü ekipman ve teçhizata sahip olan işletmelerin başında gelir. İster villa ister stüdyo daire olsun eşyaların özenli bir şekilde taşınması için her türlü alet ve yeterli ekipman desteği mevcuttur.

Bağcılar Ofis Taşıma

Bağcılar evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı da yapan işletmelerin başında gelmektedir. Evden eve eşya taşımacılığında gösterilen özen ofis taşımacılığında da gösterilmektedir. Ofis taşımacılığının en zor tarafları eşyaların maddi değeri yüksek olan eşyalar olmasıdır. Ayrıca, elektronik eşyaların bozulma riskine karşı korunaklı ambalajlar son derece önem taşımaktadır. Firmamız ofis eşyası taşımada güvenilir hizmet veren kuruluşların başında gelir. Ofis evraklarının kaybolmaması için önceden envanter tutularak taşımacılık yapılması önerilir. Envanterde yer alan evrak ve ofis eşyaları ofis çalışanlarından birinin gözetiminde nakliyat araçlarımıza yerleştirilecektir.

Bağcılar evden eve nakliyat
Bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar Ucuz Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat, nakliyatta ucuz ve kaliteli hizmet sunan işletmelerdendir. Evden eve nakliyatta detaylara önem vermek ve ona göre tedbir alınması önerilir. Firmamız taşınma öncesinde ev ziyaretleri yaparak, eşyalar hakkında fikir sahibi olacaktır. Bu sayede taşınma günü yeterli sayıda koli ve ambalaj temin edilmektedir. Ayrıca firmamız marangozluk hizmetini de sunan kuruluşların başında gelir. Dar kapılardan çıkması zor olan gardıropların sökülmesi ve yeni adresinde monte edilmesi gerekir. Firmamız bu konuda deneyimli elemanları ile marangozluk hizmetini en kısa sürede verecektir.

İstanbul Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası nakliyatta mesafenin uzak olmasından ötürü, ambalajların sağlam olması gerekir. Eşyaların sarsıntıdan zarar görmemesi için bakımları yapılmış olan araçlarla nakliyatı yapılmaktadır. Süspansiyon bakımları yapılan araçları, deneyimli elemanlarımız kullanmaktadır. Araç şoförlerimiz belge sahibi olup, alanında uzmanlaşmış ve bilgili kişilerdir. Şehirlerarası nakliyatta kırılabilecek narin eşyaların özenle sarılması ve korunması gerekir. Firmamız bu konuda güvenilir hizmet veren işletmelerdendir.

Bağcılar Ev Eşyası Depolama

Firmamız taşınma sonrasında da hizmet vermektedir Taşınmadan sonra sığmayan ev ve ofis eşyalarının güvenilir yerlerde depolanması gerekecektir. Depolarda saklanan eşyaların daha sonra kullanılması için nem ve rutubetten uzak ortamlarda saklanması gerekir. Firmamız düzenli olarak havalandırılan sağlıklı ortamlardır. Depoların güvenliği de güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Firmamız depoları, düzenli aralıklarla temizlenen ve haşere ilaçlaması yapılan alanlardır. Beyaz eşya ve elektronik eşyaların muhafazası için de uygun sıcaklık ve havalandırma önem taşımaktadır. Firmamız bu konuda güven veren Bağcılar evden eve nakliyat şirketlerinin başında gelmektedir.

Bağcılar Parça Eşya Taşıma

Eşyaların parçalar halinde taşınması az maliyetli olması nedeniyle tercih edilen yöntemler içerisindedir. Eşyaların düzgün şekilde kolilere yerleştirilmesi ve uygun kapasiteli nakliyat kamyonlarının olması son derece önem taşımaktadır. Eşya taşımacılığında tam kapasite taşımacılığının yanı sıra parça eşya taşıma firmamızdan güvenle alınabilir. Kısa sürede ve rahat şekilde eşya taşımacılığı firmamızın sunduğu hizmetlerdendir. Firmamız Bağcılar evden eve nakliyat öncesinde sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sigortalı eşya taşımacılığı eşyaların kırılıp hasar görmesine karşı, firmamızın sunduğu güvencelerin başında gelir. Ücretsiz eksper hizmeti sunan firmamız, eşyaları değerinde sigortalayacak kuruluşlardandır. Cam eşyalar, beyaz eşyalar firmamızca özel şekilde taşınmaktadır. Firma çalışanlarımız bu konuda deneyim sahibi kişilerdir. Kurumsal hizmet gereği güler yüzlü hizmet, çözüm odaklı yaklaşımlar sunulur. Nakliyatta güvenilir hizmet ve rahat bir taşımacılık hizmeti için işletmemizden destek alınması önerilir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Bağcılar 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Bağcılar 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Bağcılar 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bağcılar 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Bağcılar Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Bağcılar Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Bağcılar Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Bağcılar nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz : Instagram | Facebook