Dragos evden eve nakliyat, nakliyatta güvenilir isimlerin başında gelmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli esnasında doğru şekilde paketlenmesi, onların hasar almasını engelleyecektir. Evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilecek hususların başında eşyaların muhteviyatlarına göre paketlenmesi ve taşıma kamyonuna yerleştirilmesi gelir. Eşya taşımacılığında sağlam koliler içerisine yerleştirilmiş olan ev eşyalarının hasar alma ihtimali son derece az olacaktır. Firmamız eşya taşımacılığında deneyimli elemanlarla taşımacılık yapan kuruluşların başında gelmektedir. Firmamız gibi profesyonel taşımacılık hizmeti veren kuruluşlardan taşımacılıkta destek alınması önerilir.

Dragos Ofis Taşıma

Dragos evden eve nakliyat, evden eve eşya taşımacılığının yanı sıra ofis taşımacılığı da yapan kuruluşların başında gelmektedir. Ofis taşımacılığında bilgisayar ve yazıcı gibi eşyaların taşınması özen gerektirmektedir. Bu gibi eşyaların hasar görmemesi için özel koruyucular içerisinde taşınması gerekmektedir. Sarsıntıya karşı hasar görmemesi için köpük gibi koruyucuların içerisinde taşınması son derece önem taşımaktadır. Firmamız bu konuda güvenilir eşya taşımacılığı yapan firmaların başında gelmektedir. Ofislerde bulunan evrakların hasar almaması oldukça önem taşır. Bu evrakların kaybolması halinde yaptırımları büyük olacak sonuçlar ortaya çıkabilecektir. Firmamız eşya taşımacılığında kurumsal firmaların başında gelmektedir. Eşyaların bir yerden başka bir yere naklinde her türlü önlemi alarak eşya taşımacılığı yapmaktadır.

Dragos evden eve nakliyat
Dragos evden eve nakliyat

Dragos Ucuz Nakliyat

Dragos evden eve nakliyat, ucuz nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Eşyaların taşınması esnasında kaliteli hizmet veren firmamız, uygun maliyetli taşıma hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal firmalar içerisinde olan firmalardan taşımacılık hizmeti alınması son derece önem taşımaktadır. Eşya taşımacılığında deneyimli olan kuruluşumuz, her türlü teçhizata sahip olan firmaların başında gelmektedir. Nakliyat şirketlerinde fiyatlar, mesafeye, taşınacak alanın büyüklüğüne ve eşya sayısına göre değişim gösterecektir. Firmamız her türlü teçhizat ve ekipmana sahip olup, her bütçeye uygun hizmet vermektedir.

İstanbul Dragos Evden Eve Nakliyat

Firmamız evden eve ve ofis taşımacılığında şehirlerarası nakliyat hizmetini de sunmaktadır. Eşyaların taşınırken hasar almaması için sarsıntıya karşı bakımı yapılmış araçların seçiminin yapılması oldukça önem taşımaktadır. Firma araçlarımız süspansiyon sistemi bakımları yapılmış olan dayanıklı araçlardır. Araç şoförlerimiz deneyimli olup, özel belge sahibi kişilerdir. Eşyaların hasar almaması için mesafeye bağlı olarak daha da özenli şekilde paketlenmesi gerekir. Firmamız beyaz eşyalar ve cam eşyalar için farklı şekilde paketler yapan tecrübeli kuruluşların içerisindedir. Narin eşyaların, saksılı bitkilerin taşınması özen gerektirmektedir. Firmamız her türlü eşyayı özenle taşıyan doğru taşıma usullerini uygulayan kuruluşların başında gelmektedir.

Dragos Ev Eşyası Depolama

Firmamız ev eşyası depolama hizmetini de sunan kuruluşların başında gelmektedir. Ev eşyalarının depolanmasında sağlıklı ve temiz ortamlar son derece önem taşımaktadır. Eşya depolamada temizliği, hijyen kuralları çerçevesinde yapılmış olan ortamlar oldukça önem taşımaktadır. Dragos evden eve nakliyat firmamız, güvenlik kameraları ile çevrelenmiş depolarda emniyetli şekilde eşyaların depolanmasını sağlamaktadır. Haşerelere karşı düzenli aralıklarla yapılan ilaçlama işlemi de ev eşyalarının sağlıklı ortamlarda saklanması için önem taşımaktadır. Firmamız ev ve ofis eşyalarının en uygun ortamlarda depolanması için profesyonel hizmet sunan kuruluşların başında gelmektedir.

Dragos Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşyaların parça şeklinde taşınması her zaman için az maliyetli taşımacılık konuları arasındadır. Bu taşımacılıkta eşyaların hasar almaması için uygun büyüklükte nakliye araçlarının önemi son derece fazladır. Eşya taşımacılığında sigortalı nakliyat her zaman için güvenceli taşıma hizmetleri arasında yer alır. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli esnasında hasar alma riski her zaman mevcuttur. İstenmeyen bu gibi durumlara karşı firmamız sigortalı taşımacılık ile güvenilir hizmet sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Dragos 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
Dragos 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
Dragos 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Dragos 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
Dragos Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
Dragos Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
Dragos Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL
Dragos nakliyat fiyatları listesi

 

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook