Acıbadem evden eve nakliyat firması Acıbadem’de ev taşıma, ofis taşıma,depolama şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunar. En iyi Acıbadem nakliyat şirketi olarak her şey dahil taşımacılık servisi sağlıyoruz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Şirketi

Acıbadem evden eve nakliyat şirketi daima planlı ve programlı yürütülen Acıbadem evden eve nakliyat hizmetleri, gün geçtikçe daha gelişiyor. Eşya, paketleme, mobilya montajı, ücretsiz ekspertiz ve daha fazlasını bulabileceğiniz hizmetlerle karşılaşacağınızı şimdiden belirtelim.Parça Eşya Taşıma hizmetler, donanımlı ve deneyimli personeller tarafından yürütülmektedir. Özellikle montaj ve paketleme işlemleri, işinin ehli ustalar tarafından gerçekleşiyor. Personel ekibimiz işine sonsuz ehemmiyet gösteren, çalışkan ve disiplinli bir ekiptir. Bununla beraber personellerimizin, siz değerli müşterilerimize karşı güler yüzü ve samimiyeti asla eksik olmaz. Müşteri memnuniyetine özen gösteren ekibimiz, sizlere kaliteli, konforlu ve nitelikli bir evden eve nakliye deneyimi yaşatıyor.

Acıbadem Ofis Taşıma

İstanbul Acıbadem ofis taşıma hizmetleri ile ofis ve işyerinde ki bütün malzemeler yeni iş yeri adresine taşınıyor. Ofis taşımacılığı çok önem arz ettiğinden, işimize de oldukça özen göstermekteyiz. Eşya paketleme ile başlayan operasyon da bütün önlemler alınmaktadır. Eşyaların paketlenmesi, onarılması, yeni ofise yerleştirilmesi gibi bütün işlemler, garantili hizmet kapsamında yapılıyor. Ofis Taşıma Özellikle sigorta işlemlerine oldukça özen gösteriyoruz. Talebinize göre sigortalanan eşyalarınız, yeni ofisinize korunarak taşınacaktır. Ofis taşıma kapsamında önemli evraklar, ayrı bir şekilde paketlenir. Bununla beraber önemli evraklar, nakliye aracı için de ayrı bölmelere yerleştirilir. Ofis taşımacılığında ki bütün işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Acıbadem Ucuz Nakliyat

Acıbadem Ucuz Nakliye alanında ekonomik çözümler üreten kurumsal firmamız, her bütçeyi düşünmektedir. Bu bağlamda nakliye alanında ki bütün hizmetleri, piyasa değerinin en altındaki fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Bu ekonomi kapsamında bütün hizmetlerimizde, daima müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Ekonomik anlayış içerisinde olan Acıbadem ucuz nakliyat firmamız, sizlere ucuz hizmet sunduğu gibi nitelikli hizmet de sunmaktadır. Bu bağlamda kalitemizden asla kuşkunuz olmasın. Fiyatlar yol mesafesi, sigorta işlemleri ve eşyaların durumuna göre değişmektedir. PRO Nakliye alanında ki ucuz fiyatlarımız, bütün müşterilerimiz için geçerlidir. Çağrı merkezimizden fiyat öğrenebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Acıbadem Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerinde profesyonel olarak yürütülen Acıbadem şehirlerarası nakliyat hizmetleri, bütün vatandaşlara oldukça kolaylık sağlıyor. Dağ, bayır, ara sokak denilmeden yürütülen nakliye faaliyetleri, en kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.Şehirler arası nakliyat bir evden yeni bir eve taşınmak çok zor olarak gözükse de nakliyat firmamız ile en kısa sürede taşınıyor. Zamanında hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize zaman kazandırıyoruz. Hangi ile taşınırsanız taşının, bir veya iki gün için de eşyalarınız yeni evinize ulaşacaktır. Şehirlerarası kapsamda bütün şehirlerimize ve bütün kültürlerimize, nakliye hizmetlerimiz sonsuzdur.

acibadem-evden-eve-nakliyat.
acibadem-evden-eve-nakliyat

Acıbadem Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama sektöründe, bir numaralı hizmet sunan Acıbadem ev eşyası depolama hizmetleri ile eşyalarınız güvenle depolanıyor. Son zamanlarda daha çok gelişen bu hizmetler, firmamızca profesyonel olarak yürütülmektedir. Eşyalarınızın depolarda tek bir zarar görmemesi adına, bütün önlemler alınıyor. Kiralık eşya depolama kapsamında, bütün işlemler tamamen garantili ve güvenli olarak yürütülmektedir. Bu bağlamda eşyalarıma zarar gelir mi gibi düşünceler ile kendinizde kaygı yaratmayın. Talep ettiğiniz gün kadar, değerli eşyalarınız, konforlu depolarda saklanacaktır. Evinize sığmayan bütün eşyalarınızı, kurumsal firmamıza emanet edebilir ve depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları taşınacak evin oda sayısına, kat sayısına ve iki adres arasındaki mesafeye bağlıdır. Özellikle eşya sahiplerinin evden eve nakliyat fiyatları acıbadem nasıl hesaplanır sorusuna ana başlıklarla cevap verilmektedir.Acıbadem evden eve nakliye ücretleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir. Her müşterimizin ev eşyalarının hacmi, ağırlığı eşya çeşidi farklıdır.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
Acıbadem 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 9.000 – 12.500 ₺ 3.500 ₺
Acıbadem 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 13.000 – 16.500 ₺ 4.500 ₺
Acıbadem 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 17.500 – 24.500 ₺ 5.500 ₺
Acıbadem 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 24.500 – 35.500 ₺ 6.500 ₺
Acıbadem Ofis Taşıma Fiyatı 14.000 – 24.500 ₺ 5.500 ₺
Acıbadem Eşya Depolama Fiyatı 5000 – 9000 ₺ 1.200 ₺
Acıbadem Parça Eşya Taşıma Fiyatı 7500 ₺ TEKLİF AL
Acıbadem nakliyat fiyatları listesi

Acıbadem Parça Eşya Taşıma 

İstanbul’un en deneyimli firması olarak, parça eşya taşıma hizmetlerinde de birçok firmaya örnek olmaktayız. Acıbadem parça eşya taşıma hizmetleri ile talep ettiğiniz eşyalarınız, evlerinize ulaşsın. Parça eşya taşıma kapsamında, her türlü eşya taşıdığımızı belirtmek isteriz. Bu eşya taşımacılık hizmetleri çok önem gerektirdiği için paketlemeye de oldukça özen göstermekteyiz. Paketlemeler değerli ve standart malzemelere göre ayrı ayrı paketlenecektir. Kırılabilir parça eşyalar ise ambalaj olacaktır. Siz değerli müşterilerimize, parça eşya taşıma alanında da harikalar yaratıyoruz. Sizlere ve eşyalarınıza sonsuz önem veren firmamızı memnuniyetle tercih edebilirsiniz.


Acıbadem Evden eve Nakliye Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem ev taşıma nakliye ekspertiz hizmeti var mı?

Nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Eşyalarınızı yerinde görüyoruz. Hızlı online kapsamında uzaktan online olarak da görmekteyiz. Ardından eşya durumuna bağlı olarak net fiyat teklifi sunuyoruz.

Acıbadem nakliye hizmetleri sigortalı mıdır?

Firmamız her türlü taşımacılık,depolama,ofis taşıma işlemlerimiz sigorta kapsamındadır. Acıbadem sigortalı nakliye sözleşmesini ücretsiz olarak uyguluyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile konforlu ve güvenli bir şekilde taşınacaksınız.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Nakliye ücretleri 13.OOO TL den başlamaktadır. Acıbadem evden eve nakliyat ücretleri taşınacak ev eşyasının, evin oda sayısına ve kat durumuna bağlı olarak belirlenir.

Acıbadem ev taşıma kaç gün sürer?

Genellikle ev taşıma işlemleri bir günde tamamlanır. Aynı gün içerisinde eşyalarınızın taşınması gerçekleştirilir. Çok fazla odalı ve Villa konak tarzı büyük yapılarda iki gün sürebilir.

Acıbadem parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Acıbadem’de parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya nakliye hizmetimiz kapsamında taşınacak eşyaları adresten alıp adrese teslim ediyoruz.

Acıbadem’de Ev Taşıma Kaç Saat Sürer?

Acıbadem’de ev taşıma işlemi ortalama 8 saat tir. Aynı gün içerisinde eşyalarınızın taşınması gerçekleştirilir. Çok fazla odalı ve Villa konak tarzı büyük yapılarda iki gün veya 3 gün sürebilir.

Acıbadem Nakliyat Telefon İletişim Numaraları Nedir?

Acıbadem evden eve nakliye Telefon İletişim Numarası:
Telefon: 444 5 113 GSM: 0533 639 75 38


Sosyal Medya da Biz :Instagram | Facebook