Sigortalı Evden Eve Nakliyat PRO Ev Ofis Taşımacılığı Firmamız PRO Nakliyat bir PRONET Nakliyat Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti kuruluşudur. Şirketimiz hizmete başlamış bulunduğu 1953  yılından bu güne sizlere garantili nakliyat hizmetlerinin yanı sıra sigortalı evden eve nakliyat İstanbul hizmetini sunar. Bur da esas iştigal konumuz kesinlik ile müşteri hassasiyeti ile insanların eşyalarını ve tabi ki PRO Profesyonel taşımacılık hizmetlerinin itibarını korumaktır.

Sigortalı Nakliyat firmamız bu gün nerdeyse istenilen bütün büyük sigorta firmaları ile çalışmaktadır. İstenilen sigorta acentesi ile görüşülüp seçim müşteriye ait olmaktadır. Sigortalı nakliyat bedeli, müşteri isteğine göre yükselip alçalabilmektedir. Sigorta kapsamında sizlere garanti verilebilmektedir.
Acenteler sizlere bilinenin aksine kırılan eşyalarınızın parasını ödemez. Yani acenteler sizlere nakliyat sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korumaz. Çünkü hiçbir sigorta firması maalesef bu gün bizlere taşıma sırasında oluşabilecek işçi hasarına karşı ödeme yapmamaktadır.
Bilinenin aksine sadece eşyalarınız ve ya yükünüz araca yüklendikten sonra , yani yolda oluşabilecek kaza , afet gibi durumlarda geçerli olacaktır. Bu yüzden sizlere uzun mesafelerde bu hizmeti Pro nakliyat sitesinde ısrar ile sunmaktayız.

sigortali-evden-eve-nakliyat
sigortalı evden eve nakliyat

Kasko Sigortalı Taşımacılık Nedir?

Günümüzde eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren birçok firma farklı kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Eşyaların sorunsuz şekilde taşınması ve yeni adresinize ulaştırılması konusunda profesyonel hizmet sunan nakliye firmaları ile siz de eşyalarınızı yeni adresinize kısa sürede sorun yaşamadan ulaştırabilirsiniz. Hizmet süreci boyunca kasko sigortalı evden eve nakliyat taşımacılığı ile eşyalarınızın tüm sorumluluğu taşıyıcı firmaya aittir. Kasko sigortalı taşımacılık nedir ve taşıma esnasında müşterilere ne gibi artılar sağlar?Firmamız yılların verdiği denemiyimle kaskolu taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sigorta şirketlerinin yapmadığı sigortalama işlemini firmamız kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Sizde detaylı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sigortalı evden eve nakliyat, eşyalarınızın taşınması sırasında olası hasar veya kayıplara karşı koruma sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir olumsuz durumda zararınızın karşılanması için sigorta poliçesi düzenlenir. Bu sayede taşınma sürecinde endişe etmeden eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sigortalı ofis taşımacılığı da sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 9.000 – 12.500 ₺ 3.500 ₺
 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 13.000 – 16.500 ₺ 4.500 ₺
 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 17.500 – 24.500 ₺ 5.500 ₺
 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 24.500 – 35.500 ₺ 6.500 ₺
 Ofis Taşıma Fiyatı 14.000 – 24.500 ₺ 5.500 ₺
 Eşya Depolama Fiyatı 5.000 – 9.000 ₺ 1.200 ₺
 Parça Eşya Taşıma Fiyatı 7.500 ₺ TEKLİF AL
Nakliyat fiyatları listesi

Sosyal Medyada Biz : Instagram | Facebook