Parça Eşya Taşıma insanlar küçük ve orta boyutlu eşyaları farklı bir noktaya göndermek için kargo şirketlerini tercih etmektedir. Peki, daha büyük eşyaların gönderimi nasıl yapılacak? Bu noktada devreye  PRO Evden Eve Nakliyat firmamız girmekte müşterilerine parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bu hizmet, kargo şirketleri için büyük olarak kabul edilen birkaç eşyanın istediğiniz adrese taşınması olarak tanımlanabilir. Böylece buzdolabı, oturma grubu ve benzer büyük eşyaları istediğiniz adrese gönderebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Parça eşya taşıma hizmeti almak için firmamıza ulaştığınızda, işlemi nasıl gerçekleştireceğimizi size detaylı olarak anlatıyoruz. Bu işlemde, eşyaların güvenli bir şekilde araca yüklenmesi çok önemlidir. Bunun için teknolojinin sağlamış olduğu asansör sistemini etkin olarak kullanıyor ve eşyalarınızı merdivende taşınma riskinden kurtarıyoruz. Asansör sistemini evinizin uygun olan balkonu ya da penceresine kuruyor, buradan eşyalarınızı araca kadar indiriyoruz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için özel ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Biliyoruz ki, eşyalarınızdaki ufak bir çizik dahi sizi mutsuz edecektir. Bundan dolayı eşyaların boyutuna ve türüne bağlı olarak demonte hale getirme seçeneğini kullanıyoruz. De-monte eşyaların taşıması hem daha kolay bir şekilde yapılmakta, hem de güvenlikleri daha iyi sağlanmaktadır. Firma olarak parça eşya taşıma hizmetlerinde bu seçeneğe büyük önem veriyoruz. Güvenli nakliyat için bu ve benzer yöntemlerimiz, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamamıza neden oluyor.

İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Eşya sayınızın az olması, evden eve nakliyat konusunda uyguladığımız prosedürleri uygulamamıza asla engel değildir. Bundan dolayı eşyalarınızın tespiti eksper eşliğinde yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra ise nakliyat sigortası ile güvenlik noktasında bir tedbir daha alıyoruz. Böylece parça eşya taşıma sırasında meydana gelecek olası hasarlar, sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Bu hizmeti almak istiyorsanız, firmamıza iletişim numaraları üzerinden ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları Listesi

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliye Ücretleri Asansörlü Viçli Hizmet
 1+1 Ev Taşıma Fiyatı  9.000 – 12.500 ₺  3.500 ₺
 2+1 Ev Taşıma Fiyatı  13.000 – 16.500 ₺  4.500 ₺
 3+1 Ev Taşıma Fiyatı  17.500 – 24.500 ₺  5.500 ₺
 4+1 Ev Taşıma Fiyatı  24.500 – 35.500 ₺  6.500 ₺
 Ofis Taşıma Fiyatı  14.000 – 24.500 ₺  5.500 ₺
 Eşya Depolama Fiyatı  5.000 – 9.000 ₺  1.200 ₺
 Parça Eşya Taşıma Fiyatı  7.500 ₺ TEKLİF AL

 


Sosyal Medyada Biz :Instagram | Facebook