Atlantis Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusundaki ihtiyaçlarınıza farklı hizmet seçeneklerimizle cevap veriyoruz. Uluslararası kalite standartlarına uygun kaliteli hizmetimizle, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini yüksek seviyede karşılıyor ve eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden istediğiniz noktaya kadar taşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamıza telefon ya da diğer iletişim kanallarından ulaşarak hizmet almak istediğinizi belirttikten sonra taşıma sürecimiz başlıyor. Öncelikle en kaliteli nakliyat hizmetini aldığınızı bilmenizi istiyor ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Taşımanın ilk adımı olarak planlama aşamasına geçiyoruz. Evinizdeki eşyaların çeşitleri ve miktarı, evinizin ve taşınacağınız yeni evin hangi katta olduğu gibi bilgileri dikkate alarak bir taşınma planı hazırlıyoruz. Bu planlama, evden eve nakliyat işinin daha sorunsuz ve kısa olması açısından çok büyük önem taşıyor. Ayrıca planlama sürecinde sizin de isteklerinizi dikkate alıyor ve aklınızdaki bütün sorulara cevap veriyoruz. Böylece biz eşyalarınızı taşırken, bütün aşamalardan haberdar oluyor ve strese kapılmıyorsunuz.

Güvenli Evden Eve Nakliyat

evdenevenakliyatPlanlanan tarihte evinize geliyor ve ekiplerimizden birisi eşyalarınızı paketlerken, diğeri de asansör sistemini kuruyor. En iyi Evden eve nakliyat her şey dahil hizmetimiz kapsamında paketleme ve ambalajlama işlemi de tarafımızdan yapılıyor. Siz, sadece özel ve değerli eşyalarınızı alıyorsunuz. Geriye kalan bütün işlemi firmamız çalışanları hallediyor. Paketleme için özel olarak üretilen sert kolileri kullanıyoruz. Ayrıca kırılma ihtimali olan eşyaların paketlerinin dış kısmına balonlu naylon sarıyoruz ve böylece dışarıdan gelen darbelerin büyük oranda önüne geçiyoruz.

Paketleme ve ambalajlama işlemi bittikten sonra eşyaları aşağıya indirme süreci başlıyor. Bu aşamada eşyalarınızın tamamı için nakliyat sigortası yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Gereken her türlü tedbiri almamıza rağmen olası olumsuzluklar yaşanması halinde, eşyalarınızın değeri bahse konu sigorta tarafından karşılanıyor. Böylece herhangi mağduriyetiniz olmuyor.

En hızlı nakliyat hizmetini vermek için teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan sonuna kadar yararlanıyoruz. Bu imkanların başında asansör sistemleri gelmektedir. Özel olarak geliştirilen bu sistemi, evinizin geniş bir balkonu ya da penceresine kuruyoruz. Böylece eşyalarınız dar merdiven aralıklarından değil, daha rahat bir ortamdan aracımızın yanına kadar sorunsuz olarak iniyor. Bu aşamada büyük mobilyaları demonte yapıyor ve taşınmasını mümkün hale getiriyoruz.

Evden eve nakliyat işi yaptığımız kamyon, kırkayak ya da benzer araçların kasalarının özel olarak tasarlandığını bilmenizi istiyoruz. Bu işlem sayesinde oluşturulan sabitleme noktaları, eşyaların araç içinde hareketsiz bir şekilde kalmasını sağlıyor ve bu da araç içindeki eşyaların zarar görme ihtimalini sıfıra indirgiyor.

Eşyalarınızı, kendi eşyalarımız olarak görüyor ve taşınma sonrasında evinizin hazır hale gelmesine de katkı veriyoruz. Ekibimizde bulunan marangoz ve tesisatçılar sayesinde taşınma sonrasında demonte halde olan mobilyalarınızı istediğiniz noktaya kuruyoruz. Ayrıca çamaşır ve bulaşık makinelerinin de montajını yapıyoruz. Bütün bunları yaparken, sizden kesinlikle ek bir ücret talep etmiyoruz. Firmamız, kaliteden ödün vermeden evden eve nakliyat uygun fiyat imkanını siz değerli müşterilerine sağlamaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eşyalarınızın sizin için önemini biliyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Fakat her ihtimale karşı nakliyat sigortası yaptığımızı burada tekrar vurgulamak gerekiyor. Bu işlem, taşımadan önce bir eksper tarafından yapılmakta ve eşyalarınızın tamamını kapsamaktadır. Bu noktada özellikle vurgulamak istediğimiz önemli bir husus var; bazı firmalar sigorta olarak araç sigortasını gösteriyor. Bu sigorta, kesinlikle eşyalarınızla ilgili değildir. Bundan dolayı hizmet alırken bu duruma dikkat edin.

Firmamızdan evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için telefondan bizi arayabilir ve her türlü soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.